Szukaj w serwisie
O nas Administracja Pracownie Kliniki Poradnie specjalistyczne KLINIKA ZDROWEGO SERCA Wydarzenia Konferencje Wydawnictwo Biblioteka Fundacje Stowarzyszenia
Aktualności Kronika SCCS Wyróżnienia Akredytacja ISO Ankiety Opinie Pressroom Galeria Konkursy Praca Przetargi Dojazd Kontakt
 

Wirtualny Kardiolog

Interaktywna diagnoza

Na stronach serwisu Śląskiego Centrum Chorób Serca zamieszkał osobiście Wirtualny Kardiolog. Jest on postacia szczególną. Posiada dużą wiedzę podpartą naukową literaturą(*) oraz własnym doświadczeniem. Jest dociekliwy i dokładny. Jego troską jest wasze zdrowie. Zapewne doskonale wiecie, iż choroby serca, a w szczególności choroba wieńcowa i jej najgroźniejsza postać jaką jest zawał serca, są głównymi przyczynami zgonów.
Każdy z nas chciałby być jak najdłużej zdrowy. W tym celu należy unikać pewnych zachowań i skutecznie leczyć niektóre schorzenia. Najlepiej zacząć już teraz - niezaleznie od wieku - czym szybciej tym lepiej.

O tym wszystkim wie Wirtualny Kardiolog. Odpowiedz szczerze na jego pytania, uważnie czytaj odpowiedzi. Po wnikliwej analizie postara się On odpowiedzieć jak bardzo jesteś zagrożony wystąpieniem choroby wieńcowej w ciągu najbliższych 10 lat i co powinieneś robić, aby to ryzyko zmniejszyć.
A może już teraz powinieneś zasięgnąć porady specjalisty kardiologa? Nie zwlekaj - Twoja przyszłość w Twoich rękach.

A więc do dzieła!

Aby rozpocząć rozmowę
przyciśnij "Poddaj się więc próbie..."

Ewentualne pytania i komentarze proszę
kierować do: WirtualnyKardiolog@sccs.pl

/\
SCCS na Facebook'u

Fundacja Śląskiego Centrum Chorób serca

KRS 0000219230Podaruj 1% Podatku

Dziękujemy za pomoc
Chorym i naszemu Szpitalowi