Szukaj w serwisie
O nas Administracja Pracownie Kliniki Poradnie specjalistyczne KLINIKA ZDROWEGO SERCA Wydarzenia Konferencje Wydawnictwo Biblioteka Fundacje Stowarzyszenia
Aktualności Kronika SCCS Wyróżnienia Akredytacja ISO Ankiety Opinie Pressroom Galeria Konkursy Praca Przetargi Dojazd Kontakt

Wyrazy wdzięczności pacjentów

Profesor dr hab. n. med. Marian Zembala

Wielce Szanowny, Drogi Panie Profesorze – (...)

Po powrocie do Wrocławia raz jeszcze składam Panu moje najgorętsze podziękowanie. Dziękuję więc nie tylko za ratującą życie pomoc lekarską, ale i za wzruszająco życzliwe, przyjacielskie przyjęcie. (...)

Moje podziękowanie kieruję też do całego Zespołu lekarzy i pielęgniarek, którzy tak ofiarnie i skutecznie przy, wrócili mnie do zdrowia, a którym nie mogłem podziękować osobiście.
Ich życzliwe, przyjazne i wręcz miłe podejście do chorego pozostanie na zawsze w mojej wdzięcznej pamięci.(...)

Lipiec 2003 Prof. dr hab. Adam Masztalerz

Składam serdeczne podziękowania Panu dr n. med. Bogusławowi Ryfińskiemu i całemu zespołowi operacyjnemu za przeprowadzenie operacji oraz personelowi oddziału Kardiochirurgii Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu za opiekę pooperacyjną i pomoc w powrocie do zdrowia.

Z wyrazami szacunku
Zenon Krakowski

październik 2003


Profesor dr hab. n. med. Marian Zembala

Panie Profesorze. W maju br. byłem pacjentem w Pańskim szpitalu na oddziale obserwacyjnym. Chciałem na Pana ręce złożyć podziękowania za bardzo dobrą opiekę, zwłaszcza ze strony pielęgniarek. Leczyłem się w bardzo różnych szpitalach (....). Nigdzie nie miałem tak wspaniałej opieki. Pielęgniarki oddziału obserwacyjnego są wzorem tego o czym marzy każdy, który musi leżeć w szpitalu. Zespół pielęgniarek z pielęgniarką oddziałową panią Krymską zasługuje na najwyższe uznanie. (...) Pragnę Panu jeszcze raz podziękować i pogratulować tak wspaniałego zespołu pielęgniarek.
Były pacjent Krystian Kargul
Zabrze lipiec 2003


Prof. dr hab. Marian Zembala
Podziękowanie dla Pana doc. dr hab. Zbigniewa Kalarusa i Jego Zespołu

Chorowałem 41 lat. (... ) W łódzkich szpitalach leczyłem się siedmiokrotnie, bez rezultatu. (...) W dniu 17 czerwca br. doc. Dr Zbigniew Kalarus, wraz z dr Radosławem Lenarczykiem i Eweliną Gostomską dokonali udanego zabiegu ablacji drogi dodatkowego przewodzenia o lokalizacji lewostronnej bocznej.

Tą drogą pragnę wyrazić najgłębsze podziękowanie (...)
- za trud wykonania specjalistycznego zabiegu,
- za poświęcenie drogiego czasu pacjentowi z Łodzi,
- za wysoką wiedzę medyczną i duże doświadczenie,
- za dobrą organizację pracy całego Oddziału,
- za wspaniałe i sprawne zarządzanie zespołem pracowników.
(...) Jednocześnie przekazuję życzenia wszelkiej pomyślności w pracy i w życiu osobistym dla Pana Dyrektora i całego zespołu pracowników Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu.
Kazimierz Górecki


Składam najserdeczniejsze podziękowanie
Panu Profesorowi Marianowi Zembali za uratowanie mojego życia.

Podziękowanie również składam pracującemu pod Pana kierunkiem całemu zespołowi operacyjnemu i wszystkim lekarzom leczącym mnie po operacji.
Paniom pielęgniarkom oraz pracownikom administracji dziękuję za codzienne zaspokajanie moich potrzeb związanych z leczeniem i opieką.
Wszystkim Państwu dziękuję za stałe i pozytywne wzmocnienia, które były mi tak bardzo potrzebne w czasie mojej choroby. Czułam się bezpieczna. (....)
Do tej pory czuję i pamiętam Waszą pozytywną motywację i jej siłę związaną z niesieniem mi pomocy i ratowaniem mojego życia. Pamięć o tym sprawia, że w coraz większym stopniu towarzyszy mi optymizm i nadzieja.

Dziękuję Panu, Panie Profesorze za to wszystko(..)
wdzięczna pacjentka Helena Piotrowska


Codziennie dziękuję Opatrzności za to, że trafiłam do Zabrza, a Państwu całemu Personelowi Śląskiego Centrum dziękuję za nadzieję, że także w Polsce mogą być szpitale na światowym poziomie, w których pacjent czuje, że jest najważniejszy. Modlę się za Was (...) AK


Wspaniałemu personelowi pielęgniarek składam pełne radości podziękowania za otaczanie mnie wyjątkową opieką, za ogromną cierpliwość i troskę oraz za okazywaną w każdej chwili wielką życzliwość. Ofiaruję Paniom w bukiecie najpiękniejsze słowa wdzięczności, a wdzięczność to przecież pamięć serca.

Jacek z mamą

/\
SCCS na Facebook'u

Fundacja Śląskiego Centrum Chorób serca

KRS 0000219230Podaruj 1% Podatku

Dziękujemy za pomoc
Chorym i naszemu Szpitalowi