Szukaj w serwisie
O nas Administracja Pracownie Kliniki Poradnie specjalistyczne KLINIKA ZDROWEGO SERCA Wydarzenia Konferencje Wydawnictwo Biblioteka Fundacje Stowarzyszenia
Aktualności Kronika SCCS Wyróżnienia Akredytacja ISO Ankiety Opinie Pressroom Galeria Konkursy Praca Przetargi Dojazd Kontakt

Aktualności

Wesołych, Szczęśliwych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia

2009-12-17 10:43:21

Wesołych, Szczęśliwych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia,
oraz Sukcesów i Pomyślności w Nowym Roku 2010
życzy
Prof. Lech Poloński z Zespołem.

Wesołych, Szczęśliwych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia - czytaj dalej

 

Międzynarodowy Kongres Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego

2009-09-17 10:52:16

W dniach od 29 sierpnia do 2 września 2009 roku w Barcelonie odbył się Międzynarodowy Kongres Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego Coroczny kongres to najbardziej prestiżowe spotkanie w którym uczestniczą kardiolodzy, kardiochirurdzy i specjaliści zajmujący się leczeniem chorób układu krążenia z całego świata. W spotkaniu aktywnie uczestniczyli lekarze z III Katedry i Oddziału Klinicznego Kardiologii, którzy byli autorami 18 prac prezentowanych w trakcie trwania konferencji.

Międzynarodowy Kongres Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego - czytaj dalej

 

Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

2009-09-14 10:52:48

W dniach 24-26 września 2009 r w Poznaniu odbędzie się XIII Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Konferencja wzorem lat ubiegłych zgromadzi kilka tysięcy uczestników z Polski i z zagranicy. Aktywnymi uczestnikami konferencji będą lekarze z III Katedry i Oddziału Klinicznego Kardiologii, których prace zostały zakwalifikowane do prezentacji ustnych i plakatowych. Wielu z nich będzie prowadzić sesje naukowe.

Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego - czytaj dalej

 

Zebrania naukowo-kliniczne na temat zatorowości płucnej i nadciśnienia płucnego

2009-04-20 19:05:05

Pragniemy poinformować, że w każdą pierwszą środę miesiąca w sali prelekcyjnej na I piętrze o godz. 15.00 odbywają się zebrania naukowo-kliniczne na temat zatorowości płucnej i nadciśnienia płucnego.

Zebrania naukowo-kliniczne na temat zatorowości płucnej i nadciśnienia płucnego - czytaj dalej

 

"Effect of blood glucose levels on prognosis in acute myocardial infarction in patients without diabetes undergoing percutaneous coronary intervention"

2009-03-25 14:57:27

Miło jest nam poinformować, że artykuł napisany przez Docenta Mariusza Gąsiora i wsp. pt.: "Effect of blood glucose levels on prognosis in acute myocardial infarction in patients without diabetes undergoing percutaneous coronary intervention" otrzymał pierwszą nagrodę za najbardziej interesująca pracę opublikowaną na łamach Cardiology Journal w 2008 roku.

\

SCCS na Facebook'u

Fundacja Śląskiego Centrum Chorób serca

KRS 0000219230Podaruj 1% Podatku

Dziękujemy za pomoc
Chorym i naszemu Szpitalowi