Szukaj w serwisie
O nas Administracja Pracownie Kliniki Poradnie specjalistyczne KLINIKA ZDROWEGO SERCA Wydarzenia Konferencje Wydawnictwo Biblioteka Fundacje Stowarzyszenia
Aktualności Kronika SCCS Wyróżnienia Akredytacja ISO Ankiety Opinie Pressroom Galeria Konkursy Praca Przetargi Dojazd Kontakt

Spotkania transplantacyjne

W każdy wtorek o godz. 14:00 w Sali Seminaryjnej Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu (I piętro), pod kierownictwem Prof. dr hab. M. Zembali odbywa się posiedzenie Zespołu Niewydolności Krążenia, podczas, którego dokonuje się oceny zgłoszonych ankiet i podejmuje decyzje dotyczące:

  1. wskazań do transplantacji serca, serca i płuc, płuc przesłanych ankiet biorców,
  2. określenia trybu zabiegu i umieszczenia pacjenta/biorcy na aktywnej liście oczekujących na przeszczep,
  3. wskazuje się potrzebę hospitalizacji pilnej, przyspieszonej, planowej na Oddziale Kardiochirurgii i Transplantologii lub w jednej z dwóch Klinik Kardiologii działających w Śląskim Centrum Chorób Serca i realizujących wspólnie program niewydolności krążenia.
Wszystkich lekarzy zainteresowanych programem niewydolności krążenia zapraszamy na czwartkowe „Spotkania Transplantacyjne” (godz. 13:30) do Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu ul. Szpitalna 2.
/\
SCCS na Facebook'u

Fundacja Śląskiego Centrum Chorób serca

KRS 0000219230Podaruj 1% Podatku

Dziękujemy za pomoc
Chorym i naszemu Szpitalowi