Szukaj w serwisie
O nas Administracja Pracownie Kliniki Poradnie specjalistyczne KLINIKA ZDROWEGO SERCA Wydarzenia Konferencje Wydawnictwo Biblioteka Fundacje Stowarzyszenia
Aktualności Kronika SCCS Wyróżnienia Akredytacja ISO Ankiety Opinie Pressroom Galeria Konkursy Praca Przetargi Dojazd Kontakt
Aktualności

Konferencja „Transplantacja narządów w służbie człowiekowi”

2017-10-10 12:23:47

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji „Transplantacja narządów w służbie człowiekowi”, która odbędzie się w dniu 24 października 2017 o godzinie 9.00 w Auli im. Profesora Zbigniewa Religi w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu przy ul. M. Curie Skłodowskiej nr 9.

Mamy ku temu ważną okazję, bowiem 26 października obchodzić będziemy dwunasty już Światowy Dzień Donacji i Transplantacji. Ten dzień to dobra okazja, nie tylko do świętowania sukcesów w ratowaniu życia dzięki transplantacji narządów, lecz także okazja do promowania idei donacji.

Uczestnik konferencji otrzyma certyfikat oraz punkty edukacyjne. Udział w konferencji jest nieodpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego udział w konferencji należy zgłaszać do 20 października 2017 r. poprzez wiadomość e–mail na adres: komisja.ds.etyki@sccs.pl. W treści maila należy podać imię i nazwisko osoby zgłaszającej udział, w temacie maila: „Konferencja Transplantacja narządów w służbie człowiekowi – zgłoszenie udziału”.

Raz jeszcze serdecznie zapraszamy i liczymy na Państwa obecność.

 

powrót

 
Archiwum aktualności
SCCS na Facebook'u

Fundacja Śląskiego Centrum Chorób serca

KRS 0000219230Podaruj 1% Podatku

Dziękujemy za pomoc
Chorym i naszemu Szpitalowi